Німеччина реалізує низку інвестиційних програм в агросекторі Запоріжжя

8 серпня 2016 45 0
Німецькі партнери пропонують низку інвестиційних програм у аграрному секторі
zoda.gov.uaНімецькі партнери пропонують низку інвестиційних програм у аграрному секторі

Німецькі партнери пропонують низку інвестиційних програм у аграрному секторі Запорізької області, повідомив заступник голови Запорізької облдержадміністрації Борис Борисов, пише прес-служба Запорізької облдержадміністрації.

Німецько- та англомовна компанія «Оттен Консалтинг» зацікавлена розвивати аграрний бізнес у Запорізькій області, йдеться у повідомленні.

«У сфері сільгосппідприємництва німецьким інвесторам важливо та цікаво представляти свої проекти саме у Запорізькій області, яка має потужний аграрний майданчик. Німецькі інвестиції будуть спрямовані на розвиток, співпрацю, передачу новітнього досвіду запорізьким аграріям», — повідомив директор ТОВ «Оттен Консалтинг» Томас Оттен.

За словами німецьких партнерів, компанія допомагає клієнтам реструктурувати їх підприємство та залучити кваліфіковані кадри до управління, щоб зробити бізнес прибутковим.

«Зазвичай, робота розпочинається з детального фінансового аналізу, під час якого порівнюються основні показники з показниками місцевих компаній та середньостатистичними по регіону, визначаються найбільш проблемні місця в організації процесів та бізнесу у цілому», — сказано у повідомленні.

Також проводяться бесіди з керівниками та провідними спеціалістами, що дає можливість виявити слабкі місця та потенціал щодо покращення діяльності. Потім пропонується впровадження спеціальних проектів, спрямованих на покращення роботи компанії. Також компанія надає допомогу в отриманні додаткового фінансування.

Виконано за допомогою Disqus

+ 29° ... + 19°

Вітер

3.2м/с

Опади

0мм

Вологість

50%