На Сумщині розробляють Програму розвитку агросектору до 2020 р.

16 серпня 2016 73 0
На Сумщині відбулося обговорення проекту Програми розвитку агропромислового комплексу до 2020 р.
slovoidilo.uaНа Сумщині відбулося обговорення проекту Програми розвитку агропромислового комплексу до 2020 р.

На Сумщині відбулося обговорення проекту Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 р., пише прес-служба Сумської облдержадміністрації.

Під час засідання робочої групи з розроблення проекту Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 р. були обговорені напрями діяльності, за якими передбачається надання фінансової підтримки, зокрема з вирощування та зберігання плодово-ягідної продукції, виробництва органічної продукції, створення міні-репродукторів по розведенню свиней та придбання в племінних господарствах поголів’я молодняку овець з метою забезпечення населення області племінним молодняком.

«Серед завдань Програми є підтримка зайнятості сільського населення, створення додаткових можливостей для зростання доходів індивідуальних домогосподарств, малого та середнього аграрного бізнесу, забезпечення населення області продуктами харчування, що безпечні для здоров’я, підвищення якості життя на селі, сприяння розвитку об’єднаних територіальних громад» – наголосив перший заступник голови Сумської обласної державної адміністрації, заступник голови робочої групи Олександр Марченко.

Також додається, що головним інструментом програми є всебічна підтримка державними інституціями ініціатив у сфері АПК, передусім, в об’єднаних територіальних громадах. Саме підтримка тих, хто має бажання працювати, дозволить ефективно використати обмежений державний ресурс та створити механізми розвитку громад.

«Членами робочої групи надано пропозиції до програми, зокрема в частині покращення якості адміністративних послуг та актуалізовано необхідність створення системних механізмів з підвищення кваліфікації спеціалісті в сфері АПК. Зокрема, робочою групою погоджена доцільність виділення коштів з обласного бюджету для підготовки фахівців з регіонального менеджменту на базі СНАУ», — підсумовується у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus