Депутати Херсонщини підготують звернення до КМУ щодо цін на молоко

16 серпня 2016 17 0
На Херсонщині вирішили звернутися до КМУ задля встановлення індикативних цін на молоко
rawcandor.comНа Херсонщині вирішили звернутися до КМУ задля встановлення індикативних цін на молоко

На Херсонщині прийняли рішення про підготовку проектів звернень до Кабінету Міністрів України з приводу встановлення індикативних цін на молоко на чергову сесію обласної ради VІІ скликання, пише прес-служба Херсонської обласної ради.

«Розглядаючи стан тваринництва на Херсонщині, депутати обговорили проблеми домашніх господарств, які мусять продавати молоко нижче його собівартості, у той час як підприємці роблять націнку до 30%», — сказано у повідомленні.

Перший заступник голови обласної ради Василь Зеленчук наголосив на потребі прийняття дій щодо вирішення цієї ситуації. А саме: звернутися до Кабміну задля встановлення індикативних цін на основні види продуктів харчування. Таким чином буде підтримано виробника.

«Голова профільної комісії Євген Рищук підтримав ініціативу першого заступника голови облради. Так, депутати доручили заступнику голови постійної комісії обласної ради з питань промисловості, агропромислового комплексу, курортно-туристичної діяльності, міжнародного співробітництва та інвестицій Віктору Лісному спільно з профільними департаментами ОДА підготувати проекти звернень до Кабінету Міністрів України з приводу цін на молоко на чергову сесію обласної ради VІІ скликання», — йдеться у повідомленні.

Також додається, що виконувач обов'язків директора департаменту економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації Ірина Пшенична відмітила зменшення обсягів промислової продукції з виробництва харчових продуктів.

«Це є результатом стану галузі тваринництва. Погіршення показників сталося внаслідок виробництва продуктів тваринництва, скорочення поголів’я худоби і птиці», — підкреслила вона.

Виконано за допомогою Disqus

+ 28° ... + 19°

Вітер

2.7м/с

Опади

0мм

Вологість

70%