Цеппелін Україна поставила партію Fendt Vario 700 в Україну

18 серпня 2016 100 0
Трактор серії Fendt Vario 700
wikimedia.orgТрактор серії Fendt Vario 700

Компанія «Цеппелін Україна» поставила партію нових тракторів серії Fendt Vario 700 до господарств Львівщини та Одещини, повідомляє Тraktorist.ua, посилаючись на офіційний сайт компанії.

«Цеппелін Україна» поставила львівському господарству «Агро ЛВ Лімітед» трактори серії Fendt 700, а саме було відвантажено два трактори Fendt 724 в комплектаціях Power і Profi +, а одеському ПП «Сервіг» — перший в Україні трактор Fendt 722 в комплектації Profi +.

«Агро ЛВ Лімітед» — провідне сільськогосподарське підприємство Львівщини з виробництва елітних сортів картоплі. Також підприємство вирощує і реалізує пшеницю, кукурудзу, ріпак, цукровий буряк та моркву. Працює як на вітчизняному, так і на зарубіжних ринках. Одеське ПП «Сервіг» також спеціалізується на вирощуванні пшениці, кукурудзи, а також соняшнику та кормових коренеплодах.

«Цеппелін Україна» співпрацює з «Агро ЛВ Лімітед» вже більше 5 років. Результати вражаючі: в автопарку підприємства вже 11 тракторів Challenger і трактори Fendt 900 серії — а саме — Fendt 936 Vario.

Співпраця між підприємствами взаємовигідна. Умови розроблені за абсолютно новою для нашої країни схемою: нова техніка поставляється на підприємство, на додаток до неї йде повний пакет з гарантійним та сервісним обслуговуванням. Після закінчення трирічного користування, машини повертаються і продаються як вживана техніка.

Така програма вже давно успішно реалізує себе на ринках Європи і всього світу. Особливістю моделі є те, що саме підприємство платить тільки за фактично виконану роботу за допомогою поставленої техніки. Це означає, що господарство може самостійно управляти своїми витратами, чітко знаючи скільки мотогодин буде витрачати техніку в кожному місяці. Все це дозволяє значно заощадити кошти господарства і вкласти їх в інші потреби підприємства.

Виконано за допомогою Disqus