ДПЗКУ повернула 34 млн грн бюджетних коштів

25 серпня 2016 33 0
НАБУ повернуло ДПЗКУ кошти
Kurkul.comНАБУ повернуло ДПЗКУ кошти

В рамках розслідування детективами Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) провадження за фактом розтрати 50 млн грн коштів ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ), на рахунки держпідприємства вже повернуто 34 мільйони гривень, повідомляє прес-служба НАБУ.

«Завдання НАБУ – не лише викрити злочин, притягнути винних у його скоєнні осіб до відповідальності та знищити корупційні схеми, а й повернути державі вкрадені кошти. Усього за останні декілька місяців завдяки роботі Національного бюро державі відшкодовано вже 69 млн гривень», — зазначив директор НАБУ Артем Ситник.

Як повідомлялося раніше, 26 липня 2016 р. детективи НАБУ затримали колишнього в.о. голови правління ПАТ «ДПЗКУ» та голову правління ПАТ «Рокитнянський комбінат хлібопродуктів». За версією слідства, посадовці підписали договір про поставку хлібокомбінатом 16,6 тисяч тон кукурудзи 3-го класу для ПАТ «ДПЗКУ» за умов повної передоплати. ДПЗКУ перерахував на рахунок Рокитнянського хлібокомбінату близько 50 млн. грн бюджетних коштів за товар, який так і не був поставлений.

Виконано за допомогою Disqus

+ 25° ... + 16°

Вітер

2.9м/с

Опади

8мм

Вологість

67%