На Одещині працівники фермерського господарства отримали відзнаки

30 серпня 2016 38 0
Працівники фермерського господарства отримали почесні грамоти обласної ради на Одещині
oblrada.odessa.gov.uaПрацівники фермерського господарства отримали почесні грамоти обласної ради на Одещині

Працівники фермерського господарства «Агрофірма «Бургуджі» Арцизького району (Одеська область) отримали почесні грамоти обласної ради, пише прес-служба Одеської обласної ради.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток регіону, високий професіоналізм Почесними грамотами обласної ради були нагороджені працівники фермерського господарства — водій Михайло Ніколов, головний агроном Михайло Славов та комбайнер Дмитро Чебан.

«У цьому році наша область зібрала рекордний врожай зернових культур. Тому ми спільно з колегами-депутатами відвідали хліборобів з приємною місією — відзначити найкращих працівників галузі Почесними грамотами обласної ради. Це заслуга кожного робітника. Ми високо цінуємо їх відданість справі, бажання працювати на рідній землі та забезпечувати людей хлібом», — наголосив голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

Він також зазначив, що таке живе спілкування безпосередньо на робочому місті дає змогу поправу оцінити важливість нелегкої праці кожного комбайнера, тракториста та механізатора.

Виконано за допомогою Disqus