На Волині інвесторам запропонують 547 га землі

40
0
У Волинській області у вересні заплановано провести 9 земельних аукціонів
chask.netУ Волинській області у вересні заплановано провести 9 земельних аукціонів

У Волинській області у вересні заплановано провести 9 земельних аукціонів, на яких інвесторам пропонуватимуть право власності або оренди на 32 ділянки державної та комунальної власності різного призначення, пише прес-служба Урядового порталу.

Так, на земельних торгах планують реалізувати права оренди на 546,9 га земель державної власності сільськогосподарського призначення у Ратнівському, Іваничівському, Турійському, Ківерцівському, Ковельському, Любомльському та Володимир-Волинському районах. Стартова сукупна ціна права користування цими ділянками сягає 1,7 млн грн.

«Окрім того, на аукціонах пропонуватимуть також право власності на земельну ділянку площею 1,88 га та право оренди земельної ділянки площею 0,84 га комунальної власності у Луцькому районі. Стартова ціна продажу першої ділянки становить 647,4 тис. грн, стартова орендна плата за другу ділянку – 678 грн на рік», — сказано у повідомленні.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus