Агроспейс презентувала нову техніку від AGCO

6 вересня 2016 68 0
Презентація трактору Massey Ferguson 8690
Latifundist.comПрезентація трактору Massey Ferguson 8690

Компанія «Агроспейс» представила нову сільгосптехніку від виробника AGCO, повідомляє Тraktorist.ua, посилаючись на latifundist.com.

Демонстрація відбулася у м. Дніпро у рамках «Дня інноваційних розробок — 2016» на базі Інституту зернових культур НААН України.

Компанія продемонструвала аграріям комбайн Massey Ferguson ACTIVA S 7347 MCS, трактор Massey Ferguson 8690, трактор Massey Ferguson 470, навантажувач Massey Ferguson 9407S, трактор Fendt 936 Profi Plus, дискову борону Challenger 1435, сівалку точного висіву Challenger 9108 і глибокорозпушувач Challenger 4412.

За словами генерального директора компанії «Агроспейс» Іллі Смаглецкого, захід унікальний тим, що «Агроспейс», представляючи техніку корпорації AGCO, виступає у ролі технічного партнера найбільшого науково-дослідного центру з селекції і вирощуванню зернових культур — Інституту зернових культур НААН України.

«На двох полях ми представили техніку, як стаціонарно, так і у роботі. Також представили сівалку точного висіву Challenger 9108. На другому полі ми показали у роботі комбайн Massey Ferguson ACTIVA S 7347 MCS і трактор Massey Ferguson 8690 з дисковою бороною Challenger 1435», — зазначив Ілля Смаглецкий.

Як повідомив представник компанії «Агроспейс», представлена ​​техніка краща від конкурентів. Це, запевняє він, не порожні слова.

«Останнім часом у нас проходить багато випробувань, змагань і демонстрацій техніки, під час яких ми проводимо заміри основних показників: продуктивність, витрата палива, % пробуксовки й ін… Тобто все, що цікавить сільгоспвиробника. І з впевненістю можемо сказати, що жодного такого змагання наша техніка не програла. На всіх змаганнях техніка показала себе з кращого боку. Різницю видно неозброєним оком, навіть не обов'язково вдаватися до якихось сухих цифр: видно як працює техніка у полі, яка швидкість, як вона йде — плавно, без навантаження, без стрибків, як «прасочка». Усе просто: конструкція переднього моста на тракторі Massey Ferguson 8690 досконаліша, вона не дає колесам відриватися від землі. І друге — це коробка передач, вона безсходова: немає ривків, немає розриву потоку потужності під час руху», — додає Ілля Смаглецкий.

Виконано за допомогою Disqus

+ 19° ... + 5°

Вітер

3.1м/с

Опади

0мм

Вологість

44%