«Агроспейс» влаштував парад техніки AGCO на Міжнародному дні поля

6 вересня 2017 49 0
Трактор Fendt 936 Vario агрегатований з культиватором Challenger 5731 Е-27.
«Агроспейс»Трактор Fendt 936 Vario агрегатований з культиватором Challenger 5731 Е-27.

Компанія «Агроспейс», офіційний дистриб’ютор AGCO в Україні, взяла участь у Міжнародному дні поля-2017. Захід відбувся 30 серпня у Дніпропетровській області на базі Інституту зернових культур НААН.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Міжнародний день поля став масштабним агромайданчиком, який зібрав понад 100 чоловік ― керівників та головних агрономів сільгосппідприємств зі всієї України, працівників насіннєвих станцій, вчених, представників влади.

На Дні поля були представлені селекційні досягнення та передові технології вирощування зернових культур, а також техніка, яка застосовується у цих технологіях.

«Агроспейс» влаштував для гостей Міжнародного дня поля справжній парад техніки від світового лідера ― корпорації AGCO.

Велику зацікавленість у аграріїв викликала новинка на українському ринку ― трактор Fendt 1050, який оснащений потужним двигуном MAN (517 к.с.). Fendt 1050 відрізняється високою продуктивністю, економічністю і технологічністю, аналогів в даному сегменті ринку у нього поки немає.

Також «Агроспейс» на параді техніки продемонстрував вже знайомий українським аграріям трактор Fendt 720 Vario потужністю 200 к.с. (в тандемі з передпосівним комбінатором Kompaktomat від Farmet) і трактор трактор Fendt 936 Vario 360 к.с. агрегатований з культиватором Challenger 5731 Е-27.

На дні полі також продемонстрували клавішний комбайн Fendt 6335 C серії, потужністю 360 к.с., з жаткою NARDI для збирання соняшнику.

Крім того на заході був представлений трактор Massey Ferguson 8690 (оснащений двигуном потужністю 320-370 к.с. ) з бороною Challenger 1435. Цей трактор уже рік успішно працює в дослідному підприємстві Інституту зернових культур «Дніпро». Головний інженер підприємства Дмитро наголосив, що це надійна та ефективна машина. І що ще дуже цінно, за його словами, ― компанія «Агроспейс» надає якісний та оперативний сервіс. До речі, таку модель трактора «Агроспейс» зараз пропонує за спеціальними акційними цінами.

Всі бажаючі могли покататися на тракторах, а також отримали професійну консультацію у спеціалістів компанії «Агроспейс».

 

Виконано за допомогою Disqus