У КПІ презентували інноваційний винахід для сільського господарства

7 вересня 2016 88 0
В Україні винайшли кавітатор для знезараження рідин
isuct.ruВ Україні винайшли кавітатор для знезараження рідин

Фахівці холдингу Нuman Тransparency Іnnovation (НТІ) спільно з науковими співробітниками НТУ «КПІ» ім. І. Сікорського представили сучасний інноваційний продукт у сфері сільського господарства – ультразвуковий кавітатор для знезараження рідин, повідомляє відділ інформаційної та соціальної політики.

Презентація винаходу відбулась 1 вересня 2016 р. у виставковій залі Наукового парку «Київська політехніка» при Національному технічному університеті України «КПІ» ім. І. Сікорського.

«Кавітатор було продемонстровано Президенту України Петру Порошенку, який цього дня відвідав університет та оглянув виставку останніх технологічних рішень та інноваційних розробок, що є продуктом спільної роботи студентсько-викладацького складу «Київської політехніки» та вітчизняних компаній», — сказано у повідомленні.

Також додається, що практичне застосування пристрою забезпечує знезараження будь-яких рідин, що, своєю чергою, покращує їх якісні показники, смакові, поживні та технологічні властивості. Застосування кавітатора дозволяє на молекулярному рівні подрібнити та знищити біологічні об’єкти, що містяться в рідині, не пошкоджуючи при цьому мікрофлору. Можливості презентованого кавітатора є набагато ширшими, ніж можливості подібних приладів у світі, в Україні ж його аналогів немає.

«Визначальною метою холдингу Нuman Тransparency Іnnovation є впровадження високотехнологічних інноваційних рішень для підвищення ефективності вітчизняного сільського господарства. Саме таким рішенням є ультразвуковий кавітатор, розробка якого, сподіваємось, стане важливим кроком у науці та в агробізнесі», – коментує засновник Фундації «Аграрна наддержава» Андрій Гордійчук.

Виконано за допомогою Disqus