На Теофіпольському цукрозаводі заявили про рейдерське захоплення

98
0
Податкова перевірка чи рейдерське захоплення Теофіпольського цукрового заводу?
khm.depo.uaПодаткова перевірка чи рейдерське захоплення Теофіпольського цукрового заводу?

На Теофіпольському цукровому заводі (Хмельницька область) з'явилися люди у масках і зі зброєю, повідомляє Аgronews.

Як стало відомо, в офісі компанії «Україна 2001» працюють харківські податківці. Вони перевіряють документи на поставки продукції контрагентам з Харківської області. Причиною тому, ніби як, викриття діяльності конвертаційного центру з відмивання грошей, у рамках якого й здійснюється перевірка Теофіпольського цукрового заводу.

На підприємстві нарікають на протиправні дії податківців, які ввірвалися в адміністративну будівлю, розтрощили вікна і двері. Запевняють, що всі звинувачення податківців безпідставні та говорять про рейдерське захоплення підприємства.

Через дії податківців у місті зачинили школи та садочки. Місцеві жителі зібралися з протестом, перекривали дороги. На підприємствах компанії працює близько 3 тис. осіб, і всі вони бояться втратити роботу. Для запобігання сутичок на місці працюють представники Національної поліції України.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus