Аграріїв Одещини навчали діагностувати небезпечну хворобу ВРХ

35
0
 Україна може втратити 40-70% промислового стада у господарствах
tatarmilk.ru Україна може втратити 40-70% промислового стада у господарствах

Сьогодні, 14 вересня, в Одесі пройшли чергові семінари щодо попередження хвороби заразного вузликового дерматиту (нодулярний дерматит), які проводять Асоціація виробників молока та Всеукраїнська аграрна рада за підтримки Держпродспоживслужби України.

У рамках проекту «СТОП ЗВД!» лікарі ветеринарної медицини розповідають аграріям та ветеринарам про попередження, заходи боротьби та наслідки «африканської чуми» корів.

Читати по темі: Нодулярний дерматит ВРХ: що робити українським фермерам?

«Це була уже четверта зустріч. Напередодні проводили подібні семінари на Харківщині, Чернігівщині та Сумах», — сказано у повідомленні.

Також додається, що захід відвідали представники господарств та ветеринари із Одеської області. Найбільше їх цікавили питання діагностики захворювання та заходи їх профілактики. Запрошені на семінар мають далі розповсюджувати інформацію у своїх регіонах.

«Наслідки від ЗВД для України можуть бути фатальними. Хвороба буквально підірве економіку країни. Для прикладу, Болгарія через нодулярний дерматит зазнала збитків понад €6,5 млн і повний стемпінг-аут у 217 фермах. Україна може втратити 40-70% промислового стада у господарствах, а в приватному секторі — до 10%. Тому Асоціація виробників молока продовжує проводити семінари, аби фермери, населення та ветеринарні лікарі могли діагностувати хворобу та вчасно зупинити її поширення», — заявив лікар ветеринарної медицини Асоціації виробників молока (АВМ) Ігор Присяжнюк.

Семінари щодо боротьби із ЗВД для аграріїв та ветеринарів АВМ буде проводити у кожній області України. Після 20 вересня навчання пройдуть на Херсонщині та Миколаївщині. Отримати детальнішу інформацію Ви можете за телефоном 067 440 85 88.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus