На Львівщині відкрили сучасний цех із виготовлення сирів

24 жовтня 2016 176 0
Це перший молокозавод, який за багато десятків років збудували на Турківщині
loda.gov.uaЦе перший молокозавод, який за багато десятків років збудували на Турківщині

У с. Нижнє Гусне Турківського району (Львівська область) цими вихідними на базі підприємства «Еко-Газда» відкрили новий молокопереробний цех площею 700 м кв із виготовлення сирів, пише прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Будівництво цеху, розпочали у 2015 р. За одну зміну тут перероблятимуть 5 т молока.

За словами керівництва цеху, тут вироблятимуть висококалорійні сири, із великою поживною цінністю.

«Сир вироблятимуть з високоякісного молока, яке отримується від корів, випас яких проводиться на гірських та пригірських пасовищах Карпат», — зазначив керівник молокообробного цеху Руслан Кравчик.

Так, купуватимуть молоко у особистих селянських господарствах Турківського району. Реалізовуватимуть сирну продукцію, виготовлену у цеху, на ринках та торгових мережах області.

«Це перший молокозавод, який за багато десятків років збудували на Турківщині. Це є дуже важливим не лише з огляду на виробництво якісного натурального сиру, це чудова можливість для людей, які недалеко від власних осель, здаватимуть молоко і матимуть щодня непоганих додатковий дохід», – зазначив голова Львівької облдержадміністрації Олег Синютка.

Директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Наталія Хмиз наголосила, що на початку 20 століття сири, виготовлені на території теперішнього Турківського району експортували по усій Європі.

Виконано за допомогою Disqus

+ 14° ... + 8°

Вітер

2.3м/с

Опади

0мм

Вологість

46%