Аграрії Черкащини долучилися до пілотного проекту з агрострахування

27 жовтня 2016 72 0
Комплексна програма страхування для агробізнесу під назвою «Ваш урожай — наша турбота» діє на Черкащині
wkms.orgКомплексна програма страхування для агробізнесу під назвою «Ваш урожай — наша турбота» діє на Черкащині

Пілотний проект щодо страхування озимої пшениці та кукурудзи запустили на Черкащині, повідомляє «УНН-Центр».

Комплексна програма страхування для агробізнесу під назвою «Ваш урожай — наша турбота» була розроблена Міжнародною фінансовою корпорацією IFC спільно з компаніями-партнерами.

Представник IFC Андрій Заріпов розповів, що програма вже реалізується у Полтавській та Вінницькій областях, а з 2 листопада стане доступною і черкаським аграріям.

«Проект працює вже 7 років. Протягом цього часу ми напрацювали багато даних і на їхній основі створили страховий продукт, який був би доступним, зрозумілим і цікавим для агровиробника», — додав він.

Усі учасники проекту нарікають на низький рівень культури страхування в Україні. Навіть обов’язкове автострахування охоплює не більше 80 % автовласників. А відсоток аграріїв, які укладають договори страхування, в рази нижчий.

«Ми створили унікальний страховий продукт. Я працюю в Україні три роки і впевнена: українські агровиробники — великі молодці, охоче впроваджують нові технології й успішно конкурують на світовому ринку. Але їм треба дати в руки відповідні фінансові інструменти. Цей страховий продукт — саме такий інструмент», — додала представниця однієї з компаній-партнерів проекту Хелен Феірлемб.

Протягом перших трьох років дії проекту агровиробники отримають спеціальні пільгові умови, консультативну підтримку та можливість взяти участь у тренігах зі страхування та застосування новітніх агротехнологій.

Виконано за допомогою Disqus