Аграрії Волині створили асоціацію самооборони

16 листопада 2016 91 0
Ігор Волошенюк, фермер з Волині, голова місцевої організації Аграрної партії України
kurkul.comІгор Волошенюк, фермер з Волині, голова місцевої організації Аграрної партії України

Аграрії Волинської області об’єдналися в асоціацію самооборони.Про це в ексклюзивному інтерв'ю Kurkul.com повідомив голова Волинської місцевої організації Аграрної партії України, фермер Ігор Волошенюк.

Надихнули аграріїв на ідею «Кіровоградські ковбої», група фермерів, яка зараз нараховує близько 300 учасників. Вони захищаються від рейдерських атак та свавілля корумпованих чиновників. Аграрії вчаться прийомам самооборони у бувалих учасників АТО, розробляють систему комунікацій та вже готові поділитися своїм досвідом.

За словами Ігора Волошенюка, зараз у Волинському об’єднанні 13 членів та планується створення юридичного відділу. Також він зазначив, що в асоціації є як великі, так і дрібні аграрії. Наприклад, ініціатором створення такого об’єднання виступив засновник «Волинь-Зерно-Продукт» Євген Дудка. Окрім нього є ще кілька потужних аграріїв, які вже давно займаються сільським господарством.

«Люди розувірилися в усьому і вже нікому не довіряють. Але їх все одно треба якось зібрати до купки та організувати. Зараз в об’єднанні 13 членів. Вони найняли людину для управління проектом та створили асоціацію. Очолює дану команду колишній генерал СБУ. І один з пунктів цього проекту передбачає і фізичний захист землі його учасників. Все робиться для того, щоб ця структура працювала за законом. Зараз же не часи Махновщини. Тому організація буде діяти в правовому полі, уникаючи ескалації конфліктів та уникаючи нещасних випадків ”, — підтвердив Волошенюк.

Виконано за допомогою Disqus