Міжнародна агропромислова виставка у Львові зібрала понад 100 компаній

18 листопада 2016 55 0
Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO»
oda.gov.uaМіжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO»

У четвер, 17 листопада, у Львові стартувала Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO», пише прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Упродовж трьох днів у виставковому центрі «Південний-ЕКСПО» українську та польську аргопродукцію, техніку представлятимуть понад 100 компаній.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка подякував партнерам та організаторам виставки та наголосив, що ця експозиція перш за все дає змогу продемонструвати можливості українських та польських товаровиробників, а також обмінятися досвідом.

«Наш регіон, який визначив для себе конкретні стандарти, прагне знайти своє місце на аграрному ринку України та Європи. Сьогодні 40% українського експорту займає сільськогосподарська продукція. Це, зокрема, свідчить про можливості регіону, а також хорошу конкуренцію між компаніями. Дуже важливо, що Львівщина впевнено займає власну нішу у аграрному комплексі, зокрема у таких сферах як кооперативний рух, малий і середній бізнес. У цих сільськогосподарських напрямках, я переконаний, наш регіон стане модельною областю. А співпраця з іноземними компаніями та розширення мережі власних агропромислових підприємств цьому сприятиме», — зазначив він.

За словами очільника області, науковий потенціал Львівщини та можливості в аграрній сфері дають можливість створити на території нашої області технологічне модерне виробництво, яке не поступатиметься за якістю та стандартами відповідним європейським зразкам.

«На єдиному аграрному майданчику Міжнародної агропромислової виставки також відбудеться конференція у рамках польсько-української співпраці «Інвестиції: стабільні передумови конкурентного розвитку аграрної економіки», — сказано у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus