На Черкащині 500 аграріїв святкували французький День молока

105
0
На Черкащині 500 аграріїв святкували французький День молока
Dr.ck.uaНа Черкащині 500 аграріїв святкували французький День молока

Під егідою Посольства Французької Республіки в Україні в селі Сагунівка Черкаської області провели французький День молока, пише сайт Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Як зазначається у повідомленні, захід організований Асоціацією виробників молока, зібрав понад 500 аграріїв зі всієї країни.

«Французький День молока — це чудова нагода для обміну досвідом, презентації кращих технологій та обладнання для українських сільськогосподарських виробників», — сказав директор департаменту тваринництва Міністерства аграрної політики та продовольства України Микола Кваша.

Також додається, що учасники заходу ознайомились з роботою сучасної молочної ферми та новітньою технікою для збору урожаю. Крім того, в рамках Дня молока відбулося чергове засідання робочої групи з удосконалення політики розвитку молочної галузі та формування ринку молока.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus
 

Матеріали до теми