На аукціоні у Черкаській області ціна на землю виросла у 2,6 раза

1 грудня 2016 69 0
У грудні сільгоспвиробники боротимуться за права оренди п’ятнадцятьох земельних ділянок
forbes.kzУ грудні сільгоспвиробники боротимуться за права оренди п’ятнадцятьох земельних ділянок

На Черкащині серед виставлених на продаж ділянок у листопаді найбільше зросла у ціні земля площею 7,3 га в адмінмежах Скибинської сільської ради Жашківського району, пише прес-служба Черкаської облдержадміністрації.

Стартова ціна збільшилася з 8% до 21% від її нормативної грошової оцінки (НГО): із 25,6 тис. грн до 67,2 тис. грн – у 2,6 рази.

«У листопаді головне управління Держгеокадастру у Черкаській області на земельних торгах продало права оренди 15 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів)», — йдеться у повідомленні.

Також додається, що вони розташовані в Лисянському, Драбівському, Чигиринському й Жашківському районах. Загальна площа наділів становить 194,7 га.

«За користування цією землею до бюджетів сільських рад щорічно надходитиме 373 тис. грн, що на 57 тис. грн більше від стартової ціни (316 тис. грн)», — сказано у повідомленні.

У грудні заплановано дев’ять земельних аукціонів, де сільгоспвиробники боротимуться за права оренди теж п’ятнадцятьох земельних ділянок загальною площею 168,3 га, підсумовується у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus