Жерар Депардье оглянув білоруську ферму

25 липня 2015 74 0
Жерар Депардье оглянув білоруську ферму
Segodnya.uaЖерар Депардье оглянув білоруську ферму

Президент Білорусії Олександр Лукашенко прийняв у своїй резиденції «Озерний», під Мінськом, відомого французького актора Жерара Депардьє, повідомляє прес-служба Президента.

Олександр Лукашенко провів своєму гостеві коротку екскурсію по резиденції, ознайомив із деякими зразками білоруської сільськогосподарської техніки та навчав навичкам ручної косовиці.

«У неформальній обстановці Олександр Лукашенко і Жерар Депардьє поговорили на теми підтримки сільського господарства в сучасному світі, розвитку технологій по вирощуванню екологічно чистих продуктів харчування. Були також обговорені можливі перспективні проекти співробітництва Білорусі та Франції в галузі культури і мистецтва», — відзначили в прес-службі.

Жерар Депардьє побував у господарстві «Озерицький-Агро», яке займається овочівництвом, виробництвом м'ясо-молочної продукції. У Білорусію актора призвела не тільки творчість, він давно займається ресторанним і аграрним бізнесом.

«Є люди, які створили негативне кліше про Білорусію. Звичайно, в кожній країні є свої проблеми. Але я бачу тут ферми, засіяні поля, луки, ліси. Усе це мені нагадує маленьку Швейцарію», — поділився своїми враженнями актор з журналістами.

Виконано за допомогою Disqus

+ 24° ... + 13°

Вітер

3.8м/с

Опади

0мм

Вологість

57%