Що не поділили французькі та німецькі фермери?

102
0
Що не поділили французькі та німецькі фермери?
Мarket.korupciya.comЩо не поділили французькі та німецькі фермери?

У неділю ввечері, 26 липня, у Франції фермери заблокували дороги на кордоні з Німеччиною, щоб не допустити на територію країни вантажівки із сільгосппродукцією із Федеративної Республіки Німеччини, повідомляє Deutsche Welle.

В Ельзасі французькі фермери перекрили тракторами шість автострад і п'ять мостів у знак протесту проти, як вони вважають, «спотворення конкуренції» на користь фермерів з Німеччини.

Акція протесту, організована місцевим представництвом Федерації селянських спілок (FDSEA) і профспілкою «Молоді фермери», запланована до полудня понеділка, 27 липня. Підкреслюється, що французькі фермери не пропускають машини з німецької сільгосппродукцією.

«Через використання робітників зі Східної Європи в деяких випадках ціна робочої сили в Німеччині значно нижче, ніж у Франції. Французькі фермери підкреслили, що питання про продовження акції протесту буде вирішуватися після зустрічі з чиновниками в Страсбурзі, яка запланована на 27 липня», — заявив представник FDSEA Франк Сандер.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus
 

Матеріали до теми