Саакашвілі створює Аграрну платформу для селян і фермерів

12 грудня 2016 101 0
Михайло Саакашвілі, лідер руху «Нових сил», екс-губернатор Одеської області
kvedomosti.comМихайло Саакашвілі, лідер руху «Нових сил», екс-губернатор Одеської області

Екс-губернатор Одеської області і лідер руху «Нових сил» Михайло Саакашвілі створює «Аграрну платформу». Про це він заявив у відеозверненні на своїй сторінці Facebook.

«Те, що я бачу і те, що відбувається у ці дні у Верховній Раді по відношенню до українського села і фермерства – це просто злочин. Спочатку вони скасували спецрежим ПДВ і обіцяли надати пряму підтримку, а що насправді відбулося? Вони вирішили замість того, щоб напряму допомагати фермерам та жителям села всі гроші, які є у держави, віддати кільком великим олігархам-латифундистам, які купують політиків, які мають лобі, які близькі до Президента, прем’єра та інших членів уряду. Одночасно вони відмовили у підтримці дрібним та середнім виробникам в умовах і так непідйомного відсотку на кредит, в умовах відсутності інших можливостей», — сказав політик.

Крім того, за його словами, став непосильним і експорт, бо штучно був створений дефіцит вагонів і зараз треба платити хабар чиновникам мінімум в 1 тис. грн за вагон.

Водночас, за його словами, латифундисти разом з представниками Держгеокадастру хочуть провести закон про емфітевзис, тобто ввести новий механізм оцінки земель, і брати хабарі з кожного селянина від $200 до $1000 за 1 га.

Саме тому його політична команда вирішила, що ці питання — один з пріоритетів руху «Нових сил».

«Разом з експертами і селянами працюватимемо, щоб подолати бідність у селі, щоб всі нові технології були присутні і зберігалися традиції для жителів українського села і зберегти всі традиції для жителів нашого села. Буде створено «Аграрну платформу» руху «Нових сил». Я хочу, щоб ви долучившись, щоб ми разом працювали і разом перемагали», — сказав Михайло Саакашвілі у своємо зверненні.

Виконано за допомогою Disqus