На Чернігівщині 9 органічних підприємств отримають компенсації

15 грудня 2016 99 0
230 тис. грн розподілять між 9 сільгосппідприємствами
kurkul.com230 тис. грн розподілять між 9 сільгосппідприємствами

Сільгоспвиробники Чернігівщини, що займаються органічним виробництвом, отримають компенсацію 230 тис. грн з обласного бюджету, повідомляє прес-служба департаменту агропромислового розвитку Чернігівської ОДА.

Право на компенсацію з обласного бюджету отримали 9 сільгосппідприємств області. Загалом в області працює 14 операторів органічного виробництва, а за відшкодуванням звернулись 11 з них. Двом заявникам було відмовлено через неналежне оформлення документів.

«Члени комісії ретельно вивчили подані документи для надання компенсації витрат сільгосптоваровиробникам, понесених у зв’язку із проведенням та підтвердженням відповідності виробництва органічної продукції (сировини) та видачею сертифіката відповідності у рослинництві, тваринництві та переробці сільськогосподарської продукції, в тому числі, у перехідний період», — сказано у повідомленні.

Також зазначається, що відшкодування витрат здійснюється відповідно до Програми фінансової підтримки органічного виробництва в Чернігівській області на 2015-2020 р.р. Цьогоріч на її реалізацію з обласного бюджету виділено 230 тис. грн. Компенсацію сільгоспвиробникам планується виплатити до кінця року.

Виконано за допомогою Disqus