Гройсман підтримав земельну децентрацізацію

15 грудня 2016 66 0
Володимир Гройсман, прем'єр-міністр України
facebook.comВолодимир Гройсман, прем'єр-міністр України

Землі поза межами населених пунктів мають бути передані в управління об'єднаних територіальних громад. Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на Форумі об’єднаних громад.

Також він запропонував спільно з органами місцевого самоврядування та об'єднаними територіальними громадами сформувати порядок денний для українського Парламенту: визначити 3, 5, 7 законів щодо об'єднання територіальних громад, управління земельними ресурсами, вирішення інших існуючих проблем, та запропонувати розглянути їх у січні-лютому 2017 р.

«Треба завершити прийняття необхідного законодавства для забезпечення можливості для розвитку об'єднаних територіальних громад. Треба не дати політиканам спекулювати на питанні управління земельними ресурсами. Усі землі мають бути передані в управління об'єднаних територіальних громад», — заявив Володимир Гройсман.

Читати по темі: Аграрiї під ВРУ підтримують законопроект про земельну децентралізацію.

Нагадаємо, проект закону №4355 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами та посилення державного контролю за використанням і охороною земель» був прийнятий у першому читанні у квітні 2016 р. Під час підготовки до другого читання до цього законопроекту «почали нав'язувати інші сільські ради», зауважив Володимир Гройсман.

Виконано за допомогою Disqus