Аграрні асоціації звернулися до Президента з пропозицією підтримати податкові і бюджетні зміни

23 грудня 2016 81 0
Аграрії звернулися до Президента
abcnews.com.uaАграрії звернулися до Президента

Українські аграрні асоціації написали звернення Президентові України, в якому просять якомога швидше підписати прийняті парламентом зміни податкового законодавства та прийняття бюджету на 2017 р.

Про це повідомив заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Михайло Соколов на прес-конференції щодо правил оподаткування у 2017 р., повідомляє АgroРolit.com.

Зокрема, аграрії відзначають, що важливими рішеннями є «виділення щорічної державної підтримки аграрної галузі в розмірі не менше 1% від аграрного ВВП протягом п’яти років» і закріплення у загальному фонді Державного бюджету України на 2017 р. 4 млрд грн на підтримку тваринництва, садівництва, виноградарства, овочівництва та птахівництва.

Звернення підписали: голова Всеукраїнської аграрної ради та голова Національної асоціації цукровиків України «Укрцукор» Андрій Дикун, голова Аграрного союзу України Геннадій Новіков, в.о. генерального директора Української аграрної конфедерації Марія Дідух, генеральний директор Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Тарас Висоцький, віце-президент Асоціації виробників молока Любомир Дикун, голова Асоціації «Свинарі України» Артур Лоза, генеральний директор Асоціації «Союз птахівників України» Сергій Карпенко та голова Асоціації «Укрсадпром» Дмитро Крошка.

Виконано за допомогою Disqus