Новостворений агробізнес на три роки звільнять від перевірок

2 січня 2017 109 0
Законом передбачена ліквідація податкової міліції та створення нового органу
verish.netЗаконом передбачена ліквідація податкової міліції та створення нового органу

Новостворений агробізнес отримає три роки табу на будь-які перевірки, повідомляє AgroPolit.com.

Це випливає з норм закону №5368 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні», який почав діяти з 1 січня. Нагадаємо, президент України Петро Порошенко висловив впевненість, що швидка імплементація закону поліпшить інвестиційний клімат в державі та зазначив, що законом звільняються на три роки від будь-яких перевірок новостворені підприємства, якщо вони мають оборот менше 3 млн грн.

Законом передбачається адміністрування всіх баз даних Міністерством фінансів або держпідприємством при Мінфіні (замість Державної фіскальної служби) і впровадження ведення єдиної бази індивідуальних податкових консультацій на сайті ДФСУ.

Відповідно до закону, планується впровадження повноцінного електронного кабінету платника податків (доступ до всієї податкової інформації про платника, проведення звірки розрахунків з бюджетом, заповнення та подання податкової звітності, управління надмірно сплаченими коштами, реєстрація податкових і акцизних накладних, інформування про перевірки та надання актів або довідок перевірок, листування з контролюючим органом). Також передбачається змінити критерії віднесення платника податків до категорії великих платників: збільшений показник сплати платежів до державного бюджету по платежах, які контролюються ДФСУ, з 12 до 20 млн грн; критерій доходів, що враховуються при визначенні об'єкта оподаткування змінений на критерій загального обсягу поставки в розмірі 1 млрд грн.

Законом передбачена ліквідація податкової міліції та створення нового органу — Фінансової поліції, діяльність якого буде регламентуватися окремим законом. Актом також передбачається:

— до 1 січня 2019 року забезпечити передачу баз даних та інформаційних ресурсів від Державної фіскальної служби України в центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, або державне підприємство, віднесене до сфери його управління;

— до 1 січня 2019 року забезпечити розробку, створення і впровадження програмного забезпечення електронного кабінету;

— до 1 липня 2017 року розробити та внести в Раду проект закону про введення єдиного рахунку для сплати податків і зборів;

— до 1 липня 2017 року розробити та внести до Верховної Ради України проект закону про введення податку на виведений капітал.

Виконано за допомогою Disqus