Житомирщина збільшить посіви на 8%

96
0
Житомирщина збільшить посіви на 8%
Kurkul.comЖитомирщина збільшить посіви на 8%

У Житомирській області площа посіву озимих культур під урожай 2016 р., в усіх категоріях господарств області, складатиме 161,3 тис. га, а це +11,4 тис. га (8%) до посіяного під урожай 2015 р., пише прес-служба Житомирської облдержадміністрації.

Як зазначається у повідомленні, озимі зернові прогнозується посіяти на площі 136,3 тис. га, у тому числі: озиму пшеницю – 111,0 тис. га, озиме жито – 20,3 тис. га, озимий ячмінь – 5,0 тис. га. Озимий ріпак прогнозується на площі 25,0 тис. га.

«Для посіву запланованих площ озимих зернових культур агроформуваннями області передбачено засипати та довести до посівних кондицій майже 30 тис. т насіння, при цьому 60 % насіннєвого матеріалу повинно складати насіння не нижче І репродукції», — йдеться у матеріалі.

Також додається, що збір ранніх зернових та зернобобових культур на Житомирщині продовжується та орієнтовно має закінчитися, за сприятливих умов, за 10 днів.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus