Мінагропрод розпочав створення шести агро-рекреаційних кластерів

9 січня 2017 109 0
Функціонування аграрних рекреаційних кластерів дасть можливість розвивати в Україні зелений туризм
iloveukraine.com.uaФункціонування аграрних рекреаційних кластерів дасть можливість розвивати в Україні зелений туризм

Мінагропрод у 2016 р. у кількох областях розпочав роботу зі створення шести агро-рекреаційних кластерів, пише прес-служба Мінагропроду.

Процес відбувається у рамках реалізації Концепції розвитку сільських територій. Функціонування аграрних рекреаційних кластерів дасть можливість розвивати в Україні зелений туризм, стане новим поштовхом для розвитку малого та середнього бізнесу у сільській місцевості.

«Реалізація проекту зі створення агро-рекреаційних кластерів дозволить нам створити комплексний туристичний продукт, розширити спектр послуг, забезпечити сільське населення постійними робочими місцями та додатковими заробітками. Так, у результаті впровадження кластерів передбачається поява майже 3,5 тис. нових робочих місць», — прокоментував міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий.

За погодженим планом для створення кластерів визначено наступні території:

  • Миколаївська область: цілорічний курорт «Коблево» на території Березанського та Очаківського районів;

  • Полтавська область: кластер «Диканька цілий рік»» в Диканьському районі;

  • Чернігівська область: «Козацьке коло» Парафіївської об’єднаної територіальної громади за участю Качанівського парку, фермерського господарства «Хутір соколиний», фермерського господарства «МРІЯ» в Ічнянському районі;

  • Одеська область: «Еко парк Фрумушіка» у Тарутинському районі;

  • Київська область: «Медвино» в Іванківському районі Київської області;

  • Херсонська область: курорти «Лазурне» та «Арабатська стрілка».

«Уже у лютому-квітні 2017 р. заплановано проведення низки дводенних регіональних навчально-практичних заходів з метою поширення успішного досвіду проектного підходу розвитку сільських територій на базі пілотних регіонів із залученням представників сусідніх областей спільно з проектом Європейського Союзу «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні», — йдеться у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus