На Харківщині запрацює велика молочна ферма

30 липня 2015 61 0
На Харківщині запрацює велика молочна ферма
Кurkul.comНа Харківщині запрацює велика молочна ферма

У Чугуївському районі (Харківська область) запустять доїльний цех, розрахований на одночасне машинне доїння 40 корів, пише «Объектив».

Сільгосппідприємство, яке побудувало доїльний цех, стрімко розвивається.

«Уже зараз у них введені в експлуатацію корівники на 640 корів, і планується побудувати корівники ще на 640 голів. Після цього вони увійдуть у трійку найбільших молочних виробництв в області», — повідомив заступник директора департаменту агропромислового розвитку Харківської облдержадміністрації Олександр Нездюр.

За його словами, сільгосппідприємство знайшло можливість взяти комерційний кредит для свого розвитку.

«У цілому виробництва молока – прибутковий бізнес, якщо ставитися до нього серйозно. Якщо аграрії мають можливість виконувати відповідні технології, мають можливість, наприклад, охолоджувати молоко до 8 градусів, то таке молоко на заводах приймають за ціною від 6 грн/л. А молоко, вироблене на особистих подвір'ях, коштує дешевше. На молокозаводах кажуть, що ціна на таке молоко нижче із-за його низької якості. Можливо, потрібно повернутися до програми будівництва в селах прийомних молокопунктів з охолоджувачами та іншим обладнанням», — зазначив Олександр Нездюр.

Виконано за допомогою Disqus

+ 33° ... + 16°

Вітер

1.3м/с

Опади

0мм

Вологість

44%
Матеріали за темою