Данон Україна відкриє 60 нових сімейних ферм

2 червня 2015 110 0
Данон Україна відкриє 60 нових сімейних ферм
Latifundist.comДанон Україна відкриє 60 нових сімейних ферм

Минулого року компанія «Данон Україна» відкрила 30 сімейних ферм, цього року збирається запустити, як мінімум, 60 нових. Про це повідомила директор департаменту закупок компаннії «Данон Україна» Ірина Кухтина в інтервью Delo.ua.

В основному це розширення вже існуючих домогосподарств, реконструкція корівників, збільшення кількості корів і їх продуктивності, поліпшення якості молока.

«Насправді, це перша програма, пов'язана з дрібними виробниками молока, у компанії «Данон» в світі. І це хороший приклад міжнародної співпраці бізнесу, неприбуткових, неурядових організацій і урядів різних країн», — розповідає вона.

За словами Ірини Кухтини, спеціально для таких проектів компанія в квітні 2009 р. створила благодійний фонд Danone Ecosystem Fund, в який була перерахована одноразова сума €100 млн з метою профінансувати соціальні проекти по всьому світу протягом 5 років.

«Програма продовжує працювати, і зараз ми виходимо на наступний етап — розвиток сімейних ферм. У 2015 р. ми будемо прагнути повністю переорієнтувати наші кооперативи на роботу не тільки і не стільки з населенням, скільки з сімейними фермами», — додає директор департаменту закупок компаннії «Данон Україна».

Також вона додала, що політичні та економічні події вносять свої корективи, настрої людей змінюються, селяни не впевнені в завтрашньому дні. В компанії збирається статистика в полях для того, щоб розуміти скільки корів готові тримати фермери і яка кількість людей готові взяти на себе відповідальність за підтримку і збільшення таких господарств.

Виконано за допомогою Disqus