На Сумщині може з'явитися новий молочний кооператив

14 лютого 2017 87 0
ПП «Рось» Роменського молочного комбінату передасть майбутньому кооперативу холодильне обладнання
Rurales EL PAISПП «Рось» Роменського молочного комбінату передасть майбутньому кооперативу холодильне обладнання

На Сумщині у Роменському районі буде створено кооператив із заготівлі та переробки молока.

Про це повідомляє прес-служба Сумської ОДА.

«Наразі Роменська райдержадміністрація сприяє створенню сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу із заготівлі та переробці молочної продукції на території Роменського району. Керівництво району вже звернулося до ПП «Рось» Роменського молочного комбінату щодо передачі майбутньому кооперативу холодильного обладнання, яке знаходяться в 9 населених пунктах району», — повідомив очільник Роменської райдержадміністрації Валерій Білоха.

Читати по темі: На Сумщині в Роменському районі люди протестують проти зниження закупівельних цін на молоко

Як він повідомив, за останній тиждень закупівельна ціна на молоко з п’яти гривень знизилася до чотирьох. У зв’язку з цим жителі сіл Ярошівка та Нова Гребля відмовилися здавати молоко. Їм ніби пообіцяли, що ціну підвищать, але цього не сталося і до сьогодні. І вже вчора північ району – жителі Ріпчанської та Рогинської сільських рад, всього близько 100 осіб, блокували транспортні засоби збирачів.

Якщо у деяких селах було прийнято рішення просто не здавати молоко, то в інших сільських радах частина селян вирішила взагалі не пускати молокозбірників на територію населених пунктів.

Виконано за допомогою Disqus