В Україні індичатини виробляється в п’ять разів менше за потребу

278
0
Вирощування індиків в україні
Kurkul.comВирощування індиків в україні

Ринок індичатини в Україні ще не заповнений та демонструє інвестиційну привабливість. Рентабельність даного бізнесу складає 20–25%, повідомляє Український бізнес ресурс.

За останні п’ять років, доля індичатини в загальному сегменті м’ясних продуктів займає 1–2%. Щорічний попит на м'ясо індички складає 90–100 тис. т, із яких 20–22 тис. т – продукція національного виробництва, інша частина – імпорт.

Зважаючи на зростання попиту на м'ясо птиці в Україні, можна прийти до висновку, що виробництво індичатини є перспективним бізнесом. Сьогодні в Україні виробляється у п’ять разів менше індичатини, ніж дозволяють існуючі потужності.

Раніше в Україні виробляли 9–11 тис. т м’яса індички на рік, але після кризи 90-х рр. вирощування індиків стало збитковим.

Період окупності виробництва м'яса індички (потужністю до 120 тис. голів на рік) на сьогоднішній день складає 5,5–6 років.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus