На сільгоспземлі держава втрачає ​мільярди

4 серпня 2015 78 0
На сільгоспземлі держава втрачає ​мільярди
Кurkul.comНа сільгоспземлі держава втрачає ​мільярди

Щороку Україна втрачає по 2-3 млрд грн від нераціонального використання землі сільськогосподарського призначення, пише Domik.ua.

Мільйони гектарів державних земель на сьогодні не обліковані. Хтось користується цією землею, отримує великі доходи і не платить державі жодної копійки податків.

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк зажадав від Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розібратися з нераціональним використанням державних земель.

Посадовець упевнений, що державні землі в Україні використовуються неправильно, і велика їх частина перебуває в тіні, у руках приватних власників. Тепер на порядку денному у Міністерства регіонального розвитку — наведення порядку у сфері землекористування.

За даними голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру України Максима Мартинюка, на сьогодні Україна оперує близько 4 млн га землі, але із загальної площі, яка знаходиться в розпорядженні Міністерства аграрної політики та продовольства України, інвентаризовано лише 10%.

За словами посадовця, щороку Україна втрачає по 2-3 млрд грн від нераціонального використання землі сільськогосподарського призначення.

Виконано за допомогою Disqus

+ 34° ... + 21°

Вітер

2.6м/с

Опади

0.5мм

Вологість

41%
Матеріали за темою