Аграріїв забезпечать добривами

30 березня 2017 198 0
Компанія Ostchem врегулює проблему заборгованості перед сільгсппідприємствами
gorodsadovod.comКомпанія Ostchem врегулює проблему заборгованості перед сільгсппідприємствами

В Кабінеті Міністрів України 28 березня відбулася нарада, на якій розглянули питання запуску в роботу хімічних підприємств, які виробляють міндобрива в Україні. Планується, що виробництво добрив буде здійснюватися на давальницьких умовах шляхом поставки газу ПАТ «Аграрний фонд», повідомляє УАК.

Нарада відбулася під головуванням першого віце-прем’єр-міністра України Степана Кубіва за участі віце-прем’єр-міністра Володимира Кістіона. В нараді взяли участь народні депутати України, представники міністерств, відомств, керівники «Аграрного фонду», компанії Ostchem та «Нафтогазу України».

Добрива, які «Аграрний фонд» отримає від Черкаського «Азоту» та «РівнеАзоту», будуть передані сільськогосподарським підприємствам в основному на умовах зустрічної поставки продукції майбутнього урожаю.

«В такий спосіб планується врегулювати проблему заборгованості компанії Ostchem перед сільгосппідприємствами, які здійснили передоплату, але не змогли отримати міндобрива. Протягом місяця цим компаніям будуть поставлені мінеральні добрива через «Аграрний фонд» на суму близько 1,7 млрд грн», ― повідомив народний депутат України, президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко.

Окрім цього, міндобрива будуть поставлені іншим сільгосппідприємствам, які зможуть здійснювати передоплату «Аграрному фонду», а також без передоплати з кредитуванням цих підприємств на умовах поставки продукції майбутнього урожаю.

Також розглянута можливість держпідтримки для подальшої роботи Черкаського «Азоту» та «РівнеАзоту».

Виконано за допомогою Disqus