У пріоритетах розвитку АПК до 2020 р. — земельна реформа, безпечність продуктів та органічний ринок

3 квітня 2017 55 0
Земельна реформа, безпечність харчових продуктів та органічне виробництво будуть основними напрямками АПК до 2020 р.
kurkul.comЗемельна реформа, безпечність харчових продуктів та органічне виробництво будуть основними напрямками АПК до 2020 р.

Земельна реформа, безпека та якість харчових продуктів, розвиток органічного виробництва були визначені основними напрямками АПК в рамках проекту «Про затвердження середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року та плану пріоритетних дій Уряду на 2017 рік».

Цей план був ухвалений сьогодні 3 квітня на засіданні Кабінету Міністрів України, повідомляють на офіційному сайті Мінагрополітики.

«Сьогодні всі реформи, всі дії, які ми робимо, направлені на інтереси простих українців. Окрім земельної реформи, великий акцент ми робимо на безпеку та якість харчових продуктів, що стане запорукою підвищення експортного потенціалу України. Також ми активно працюємо над розвитком органічного ринку», — наголосив міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий.

У розрізі земельної реформи має бути здійснене законодавче забезпечення земельного ринку за моделлю, визначеного шляхом національного обговорення та спрощення процедури реєстрації земельних ділянок.

Особливу увагу буде приділено тому, що земля має належати українцям (фізичним особам), а не юридичним особам, іноземцям чи агрохолдингам.Також заплановано удосконалення механізмів стимулювання розвитку агропромислового комплексу. Це має здійснюватися за рахунок забезпечення продовольчої безпеки, прогнозованості та стабільності товарних ринків шляхом підвищення конкурентоспроможності малих і середніх сільгоспвиробників.

«У рамках аграрного сектору ми вже зробили конкретні зміни в контексті держпідтримки аграріїв. Це 5 років підтримки в рамках 1% виробництва валової продукції сільського господарства. Також буде зроблено акцент на збільшення обсягів виробництва сільськогосподарської продукції з високою доданою вартістю та на диверсифікації бізнес-можливостей в АПК», — прокоментував міністр.

У питанні підвищення якості та безпечності харчових продуктів, продовжиться робота із гармонізації національного законодавства до європейських стандартів, Директив та Регламентів ЄС. Зокрема, це стосується сфери ветеринарної та фітосанітарної безпеки.

Розвиток органічного ринку має бути забезпечений за рахунок належного державного контролю у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції. Це має спростити вихід української «органіки» на зарубіжні ринки та надати можливість розвивати експортний потенціал у цій сфері.

«Уперше в нас з’явився розвиток органічного ринку. Це той ефективний шлях, який дуже зараз популярний в світі. Я думаю, український агропромисловий сектор може досягнути дуже гарних результатів у органіці», — зазначив Тарас Кутовий.

Виконано за допомогою Disqus