Інститути Рівненщини будуть викоритовувати польські агротехнології

2 червня 2015 44 0
Інститути Рівненщини будуть викоритовувати польські агротехнології
antifashist.comІнститути Рівненщини будуть викоритовувати польські агротехнології

Під час семінару рівненські та польські аграрії підписали Меморандум про співпрацю. Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної адміністрації.

Зокрема, ним передбачається, що місцеві інститути рослинництва обмінюватимуться насінням сортів сільськогосподарських культур, вивчатимуть доцільність та особливості їх вирощування на своїх полях.

Так, аграрії із сусідньої країни розповіли місцевим про нові методи зберігання силосу та сирого зерна, зокрема, за допомогою фолієвих рукавів. Це спеціальні поліетиленові мішки-зерносховища, куди засипається зерно за допомогою спеціальної пакувальної машини. У таких рукавах зерно може зберігатися до 2-х років.

«Рівненські аграрії зацікавилися новими технологіями зберігання. Адже, основною перевагою такого методу є їх дешевизна, у порівнянні із будівництвом складів та силосних ям для зберігання збіжжя», — зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Надія Переходько.

Також польські аграрії розповіли про нові технології відгодівлі корів, що в свою чергу дозволяють збільшити надої молока в рази. Так, польські господарства в рік з кожної корови отримують 9-10 тисяч літрів молока, що становить майже вдвічі більше в порівнянні з нашими.

Виконано за допомогою Disqus