Аграріям нагадали про техніку безпеки при використанні хімікатів (ОПИТУВАННЯ)

12 травня 2017 115 0
Хімобробки проводять у період відсутності льоту бджіл у ранкові або вечірні години
pixabay.comХімобробки проводять у період відсутності льоту бджіл у ранкові або вечірні години

Управління агропромислового розвитку Черкаської ОДА нагадує аграріям про дотримання чинного законодавства під час використання агрохімікатів при обробці посівів сільськогосподарських рослин, ідеться на сайті управління АПК регіону.

Відповідно до статті 37 Закону України «Про бджільництво» фізичні та юридичні особи, які застосовують засоби захисту рослин для обробки медоносних рослин, зобов’язані не пізніше ніж за три доби до початку обробки через засоби масової інформації попередити про це пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до десяти кілометрів від оброблюваних площ. При цьому повідомляється дата обробки, назва препарату, ступінь і строк дії токсичності препарату.

Також відповідно до пункту 7 «Інструкції щодо попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл» власників пасік оповіщають за три доби до хімобробок з зазначенням застосовуваного отрутохімікату, місця (у радіусі 7 км), часу і способу проведення обробки.

Указують час ізоляції бджіл. Обробки проводять у період відсутності льоту бджіл у ранкові або вечірні години. Не допускають обробку квітучих медоносів і пилконосів під час масового льоту бджіл.

Виконано за допомогою Disqus