В Україні є потенціал розвитку органічного грибівництва

108
0
Шампіньйони
pixabay.comШампіньйони

Україна має набагато дешевшу сировинну базу для вирощування грибів, ніж Європа, а отже, й великий потенціал для розвитку грибівництва, зокрема, вирощування органічних грибів, пише УКРІНФОРМ.

Про це розповіла старший викладач кафедри технологій переробки та зберігання продукції сільського господарства Таврійського державного агротехнологічного університету Ірина Бандура.

«Україна порівняно з іншими країнами має шикарну сировинну базу для вирощування грибів. Солома та лузга продаються за досить низькою ціною, всі виробники посівного матеріалу в Україні мають досвід, щоб забезпечити хорошу якість міцелію. Такі переваги дають змогу розширювати асортимент», — зазначила Ірина Бандура.

За її словами, в Україні існують глибокі наукові розробки у цій галузі та велика колекція штамів. З них більше 200 штамів є виробничими.Загалом, Україна посідає четверте місце у Європі з виробництва грибів — Франції, Італії та Іспанії.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus