Космічні технології моніторингу стануть доступними для українських аграріїв

12 червня 2017 154 0
Поля Харківщини з висоти пташиного польоту
kurkul.comПоля Харківщини з висоти пташиного польоту

Відтепер українські аграрії зможуть встановлювати щоденний глобальний контроль над станом рослин та земельним фондом завдяки передовим можливостям використання супутникових знімків від компанії Planet, повідомили на сайті Мінагрополітики.

Читати за темою: В Україні розроблять інтерактивну карту фітосанітарного стану полів

Віце-президент з розвитку бізнесу компанії Planet Джон Олрікс презентував українцям передові можливості використання супутникових знімків компанії Planet в різних країнах та технічні рішення, які допомагають збільшити ефективність в управлінні сільськогосподарськими підприємствами.

Вітчизняні представники запевнили, що такі технології будуть надзвичайно корисними, бо з кожним роком український сільськогосподарський ринок стає більш професійним, а українські аграрії більш обізнаними в сучасних технологіях та вимогливими до якості продуктів.

Крім того, у Мінагрополітики розповіли, що компанія Planet першою в світі змогла забезпечити якісну супутникову зйомку всієї земної поверхні кожного дня. Зараз на орбіті працює біля 140 мікросупутників групування Planet, що є найбільшим сузір'ям супутників у світі. Ця космічна інформація використовується як приватним бізнесом, так і урядами розвинутих країн для прийняття зважених управлінських рішень.

Виконано за допомогою Disqus