На АГРО-2017 аграріям показали с/г навантажувач JCB

16 червня 2017 58 0
Фронтальний навантажувач JCB 434S Agri
kurkul.comФронтальний навантажувач JCB 434S Agri

Компанія JCB презентувала фронтальний навантажувач 434S Agri на виставці «АГРО-2017», пише Traktorist.ua.

Навантажувач призначений для сільського господарства та має суттєві відмінності від промислових варіантів.

Навантажувач оснащується більш широкими шинами Michelin 750/65 R26 для підвищеної стійкості при трамбуванні силосу та гідравлічною системою продуктивністю 264 л/хв з двома аксіально-поршневими насосами.

Двигун Cummins QSB об’ємом 6,7 л та номінальною потужністю 230 к.с. працює в парі з 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач ZF.

«Сільськогосподарська версія 434S Agri відрізняється від промислових збільшеним кутом заїзду/з’їзду 33 градусів та збільшеними до 16 градусів кутами поперечного відхилення моста,» — говорить менеджер з продажу Артем Тітенко.

Він додав, що навантажувач може оснащуватись вилами для силосу чи сінажу з максимальним об’ємом до 8 м3 або ковшем для сипучих матеріалів об’ємом 4 м3. Максимальна висота навантаження 4,4 метра дозволяє завантажувати зерновози з високими бортами.

«Важливою особливістю навантажувача для сільського господарства є розміщення гідроциліндрів підйому стріли так, що вони не заважають огляду з кабіни оператора. Також обидва мости посилено і встановлено диференціали підвищеного тертя. Вентилятор має реверсивний режим для видування дрібного сміття з радіаторів охолодження двигуна, коробки передач, гідравлічної системи. При переміщенні навантажувача по нерівних поверхнях використовується система стабілізації стріли SRS, а завдяки системі QuickHitch оператор може дистанційно керувати з кабіни заміною робочого обладнання», — додає Артем Тітенко.

Як повідомили в компанії, на сьогодні в Україні вже продано до 20 навантажувачів 434S Agri.

Виконано за допомогою Disqus