Данія інвестує в органічну продукцію €53 млн

12 серпня 2015 81 0
Данія інвестує в органічну продукцію €53 млн
Кurkul.comДанія інвестує в органічну продукцію €53 млн

Уряд Данії у 2015 р. планує інвестувати €53 млн для переходу всього національного сільського господарства на органічне виробництво, пише Аnyfoodanyfeed, посилаючись на Look.bio.

Головні завдання влади: збільшити кількість земель, зайнятих органічним сільським господарством і землеробством сталого розвитку, в два рази — до 2020 року, а також стимулювати внутрішній попит на біопродукти.

Органічні продукти становлять 8% всього внутрішнього споживання, а експорт біопродуктів виріс на 200%, у порівнянні з 2007 р. При цьому національний органічний знак упізнають і розуміють 97% датчан.

В урядовому плані Organic Action Plan for Denmark є 67 пунктів, виконання яких повинно перевести Данію в повну органічну реальність. Землі, що належать державі, повинні оброблятися тільки органічними або біодинамічними методами. Державні інвестиції та підтримка — теж підуть тільки на розвиток органічного виробництва. Одна з першочерогових цілей цього плану — 60% раціону датчан в публічних їдальнях (включаючи дитсадки, школи, лікарні) повинна становити органічна їжа.

До виконання Organic Action Plan for Denmark підключені міністерства і відомства різних напрямків, включаючи військове і освітнє.

Виконано за допомогою Disqus

+ 20° ... + 8°

Вітер

1.7м/с

Опади

0мм

Вологість

53%
Матеріали за темою