Реклама

Трофімцева назвала молоко другого сорту радянським артефактом

22 червня 2017 318 0
Молоко
hochu.uaМолоко

Скасування молока другого сорту піде на користь виробникам, які відчувають дефіцит молока екстра класу.Про це повідомила заступник міністра аграрної політики і продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева під час засідання українсько-білоруської робочої групи, яка проходить в Мінсільгосппроді, Білорусь, йдеться на сайті Milkua.info.

«З 2018 р. у нас не буде молока «другого сорту». Я вважаю це рішення правильним, тому що на сьогоднішній день у нас дуже мало молока сорту екстра. Майже всі молокопереробні компанії в Україні скаржаться на брак якісної сировини для виробництва сирів, масла. Моя особиста думка, що це радянський артефакт — коли бабусі тримали по одній корові в підсобних господарствах. Майбутнього це не має і вже зараз йде в минуле, а прийняте рішення, про скасування молока другого сорту, цей процес тільки прискорить», — заявила Ольга Трофімцева.

Представник аграрного відомства України зазначила, що вважає перспективною співпрацю з Білоруссю в молочному секторі.

«За останні роки у нас зменшилося поголів'я великої рогатої худоби і, відповідно, менше стало вироблятися молока. Зараз у нас дефіцитна ситуація на ринку. І уряд, і бізнес зацікавлені в тому, щоб знову виходити на великі обсяги виробництва. Тому ми можемо тільки вітати білоруських партнерів, якщо вони будуть працювати в Україні в цьому напрямку» — зазначила Ольга Троофімцева.

Виконано за допомогою Disqus