На Одещині зібрали перші 60 тис. т ранніх зернових

29 червня 2017 121 0
Жнива в Одеській області
oblrada.odessa.gov.uaЖнива в Одеській області

У планах аграріїв закінчити жнива озимого ячменю до кінця червня. Вони вже зібрали перші 59,8 тис. т зернових.

Про хід жнив на Одещині повідомляє Одеська облрада.

Першими до жнив приступили аграрії Ізмаїльського та Кілійського районів.

«Одеська область одна з перших областей України розпочала збирання зернових культур. Вже зібрано – 59,8 тис тонн зернових. Наразі з 26 сільськогосподарських районів 10 долучилися до жнив. Впевнений, кращі результати у збиранні зернових як і торік продемонструє саме Одеська область», ― зазначив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Всього під урожай 2017 р. аграріями Одещини посіяно 280,5 тис. га ячменю та 585,4 тисячі гектар пшениці. У цілому на збиральних роботах останньої доби працюють 2122 одиниць зернозбиральних комбайнів. Всього було залучено 4,4 тис. зернозбиральних комбайнів, з них: 3300 ― з Одеської області та 1157 ― з інших областей.Площа збирання ранніх зернових у 2017 році в Одеській області складає 1,5 млн. га.Решту площ засіяно соєю, овочами, кормовими та іншими культурами.

«До кінця червня ми плануємо закінчити жнива озимого ячменю. Далі ― горох та пшениця. На сьогоднішній день погода сприяє плідній праці, хоча днями пройшов ураган. Завдяки зусиллям єдиної і дружньої команди хліборобів, впевнений, що врожай буде зібраний вчасно з мінімальними втратами», ― зазначив керівник господарства, депутат Одеської обласної ради Сергій Паращенко.

Виконано за допомогою Disqus