Вночі підпалили поле депутата Херсонської облради

29 червня 2017 459 0
Підпал на полі
FacebookПідпал на полі

Вночі, 29 червня невідомі підпали поле депутата Херсонської обласної ради Ігора Йосипенка. Він пов’язує цей підпал із його депутатською діяльністю. Він бореться з незаконним виловом риби.

Про це Ігор Йосипенко написав на своїй сторінці у Facebook.

На щастя, охоронці вчасно помітили загорання.

«Якби охоронці вчасно не помітили вогонь, то збитків могло би бути на мільйони. Адже з іншої сторони поля стояла сучасна техніка: і комбайни, і трактори, які коштують мільйони і мільйони», ― написав депутат у соцмержі.

За словами Ігоря Йосипенка, його підприємство має гарні стосунки з фермерами та одноосібниками на території сільради.

«Наше підприємство виконує всі домовленості і зобов'язання перед ними», ― повідомив депутат.

Він висунув припущення, що умисний підпал може бути пов'язаний з депутатською діяльністю.

«Умисний підпал, вважаю, через мою депутатську діяльність та з непримиренною позицією щодо незаконного вилову риби саме в селі Республіканець. Через це в мене досить напружені стосунки з головою Новокаїрської сільської ради Віктором Горбанем», ― зазначив чиновник.

Неодноразово депутат висував претензії до роботи сільської ради.

«Я не одноразово викликав і представників рибінспекції, і поліції, і особисто інформував голову ради про незаконні діяння на території Новокаїрської сільської ради, але браконьєрство чотирма бригадами продовжується. Хтось же закриває на це очі?», ― обурюється депутат.

Пожежу вдалося вчасно згасити. Вогонь не встиг завдати непоправних збитків

«Сьогодні, на щастя, пожежу вдалось вчасно погасити. Але хочеться все ж нагадати, що умисне знищення врожаю на полі суворо карається ― і буде прикро, якщо постраждає людина, яку хтось використав у власних цілях», ― нагадав Іван Йосипенко.

Виконано за допомогою Disqus