Latifundist.com та AGCO запускають проект Урожай Онлайн 2017

6 липня 2017 110 0
Зернозбиральний комбайн Fendt 6335C
latifundist.comЗернозбиральний комбайн Fendt 6335C

Головний сайт про агробізнес Latifundist.com разом із своїм партнером — одним із світових лідерів серед виробників сільськогосподарської техніки та обладнання корпорацією AGCO запускають зручний інструмент для онлайн моніторингу за жнивами — «Урожай Онлайн 2017».

Цей проект має на меті надати всім бажаючим доступ до повної інформації щодо збиральної кампанії у цьому сезоні, а також надати можливість порівняти динаміку збору сільгоспкультур з минулорічною.

«Ми створили зручний інструмент, аналогів якому на українському ринку немає. Форма подачі даних дозволяє легко розібратися в необхідних показниках та виокремити для себе важливу інформацію», — зазначила головний редактор Latifundist.com Наталія Кисельова.

За допомогою карти «Урожай Онлайн 2017» Ви матимете змогу відслідкувати показники збору зерна, процент до прогнозу, урожайність а також порівняти дані з минулим роком. Це можна зробити за основними культурами: озима пшениця, яра пшениця, озимий ячмінь, ярий ячмінь, кукурудза, соняшник, соя, цукровий буряк, овес, ріпак, жито та горох.

Цього року проект «Урожай Онлайн 2017» запукається за підтримки новинки на українському ринку — зернозбирального комбайну Fendt 6335C.

Слідкуйте за щотижневими оновленнями разом з Latifundist.com і AGCO.

Виконано за допомогою Disqus