Реклама

AGCO оголосила про купівлю бізнесу Precision Planting

27 липня 2017 113 0
Логотип корпорації AGCO
JJ LimitedЛоготип корпорації AGCO

Усесвітній виробник та дистриб'ютор сільськогосподарської техніки й обладнання корпорація AGCO і дочірня компанія Monsanto Company — The Climate Corporation 26 липня оголосили про підписання остаточної угоди щодо придбання корпорацією AGCO бізнесу Precision Planting.

Про це повідомляє Traktorist.ua з посиланням на прес-службу AGCO.

«Precision Planting — це потужний бізнес, який відіграє важливу роль у зростанні та використанні інноваційних методів ведення точного землеробства, які допомагають фермерам збільшити продуктивність», — говорить виконавчий директор The Climate Corporation Майк Стерн.

Він додає, що корпорація AGCO, як світовий лідер з виробництва сільськогосподарського обладнання, має унікальні можливості, які дозволять розширити використання технологій Precision Planting, та продовжить створювати інноваційні продукти, які підвищать ефективність та продуктивність для фермерів зі всього світу.

«Придбання компанії Precision Planting зміцнить позицію AGCO, як одного зі світових лідерів та зміцнить нашу позицію як повноцінного партнера для професійних фермерів зі всього світу», — прокоментував президент та генеральний директор корпорації AGCO Мартін Ріхенхаген.

Цифрова сільськогосподарська платформа Climate FieldView корпорації The Climate Corporation буде і надалі працювати з монітором 20/20 SeedSense від Precision Planting.

Умови договору не були розкриті. Транзакція підлягає схваленню регуляторних органів.

Виконано за допомогою Disqus