AGCO інвестував $300 млн у наукові дослідження та розробки

68
0
Слайд з презентації концерну AGCO
Kurkul.comСлайд з презентації концерну AGCO

Концерн AGCO у 2016 р. інвестував приблизно $300 млн у наукові дослідження та розробки. Про це повідомляє Traktorist.ua.

Зокрема, компанія здійснила стратегічні інвестиції у розвиток нових продуктів та подальше вдосконалення існуючих, розвиток рішень для платформ та технології Fuse.

Придбання нових компаній також розкриває нові можливості для розвитку концерну. В цьому році AGCO придбав виробника сільськогосподарської техніки Lely та компанію PrecisionPlanting, тим самим розширивши асортимент та пропонуючи своїм клієнтам нові рішення.

Віце-президент і виконавчий директор компанії Fendt Петер-Йозеф Паффен під час презентації

«Сільськогосподарська техніка стоїть перед великими викликами в майбутньому. Я переконаний, що те, що відбудеться в наступні 15-20 років у сільському господарстві, буде набагато суттєвішим за зміни, які сталися за останні 100 років. У нас буде зовсім новий вид сільського господарства», — розповів віце-президент і виконавчий директор компанії Fendt Петер-Йозеф Паффен.

Компанія AGCO активно розвиває сучасне виробництво. Наприклад, на деяких заводах вже використовуються окуляри доповненої реальності Glass для контролю збірки продукції.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus