Житомирському фермеру суд відмовив у оренді землі

17 серпня 2015 87 0
Житомирському фермеру суд відмовив у оренді землі
Кurkul.comЖитомирському фермеру суд відмовив у оренді землі

У Житомирській області фермер не обґрунтував необхідність отримання великої площі землі та не зазначив перспективи діяльності фермерського господарства. За втручання прокуратури Житомирщини аграрію відмовлено в оренді землі вартістю майже 900 тис. грн та повернуто її державі, пише прес-служба прокуратури Житомирської області.

У повідомленні зазначається, що місцевому фермеру протиправно надано в оренду на 20 років земельну ділянку, що розташована на території Ставищенської сільської ради. Зокрема, фермер не обґрунтував необхідність отримання великої площі землі та не зазначив перспективи діяльності фермерського господарства.

«За позовом прокуратури району суд визнав незаконними та скасував накази головного управління Державного агентства земельних ресурсів України в Житомирській області — визнав недійсним договір оренди земельної ділянки площею майже 50 га», — пише сайт.

Також додається, що прокуратурою Попільнянського району повернено земельну ділянку вартістю майже 900 тис грн у державну власність.

Виконано за допомогою Disqus

+ 24° ... + 13°

Вітер

3.8м/с

Опади

0мм

Вологість

57%