Аграрії Харківщини націлені на збір рекордного врожаю

21 липня 2017 280 0
Зернозбиральний комбайн
pixabay.comЗернозбиральний комбайн

Урожайність в Харківській області збільшується із року в рік, повідомив голова Великобурлуцької районної державної адміністрації  Віктора Слиш,

По це він повідомив в ексклюзивному коментарі Kurkul.com.

Нагадаємо, сільгоспвиробники області планували цього року зібрати рекордні для Харківщини 4,5 млн т зернових. Приріст урожаю у Великобурлуцькому районі підтверджує наміри аграріїв області.

«В цілому, йде збільшення врожайності з року в рік», ― поінформував чиновник.

Сільгосппідприємства південної частини району вже розпочали збирання ранніх зернових та гороху. Урожайність по району в середньому складає 30 ц/га.

«Наш район розтягнутий із півдня на північ, і південні райони почали збирання ранніх зернових та гороху», ― повідомив Віктор Слиш.

У планах району за місяць зібрати близько 180 тис. т урожаю.

«Враховуючи подовженість району, то десь у нас на місяць буде збирання. За  оцінками спеціалістів, урожайність у нас буде в середньому до 40 ц/га. По валу плануємо зібрати десь 160-180 тис. т з кукурудзою, з пізніми культурами», ― запевнив посадовець.

Наразі всі господарства району мають все необхідне для проведення збиральної кампанії.

«Всі господарства забезпечені технікою, людьми, паливно-мастильними матеріалами. В залежності від того, як господарства розміщені по кліматичних умовах, плануємо в цілому завершити жнива протягом місяця», ―  розповів Віктор Слиш.

Андрій Губін, Ольга Мартиненко, Kurkul.com.

Виконано за допомогою Disqus