ДПЗКУ посилить продовольчу безпеку України?

17 серпня 2015 71 0
Кurkul.com
ДПЗКУ посилить продовольчу безпеку України?Кurkul.com

«Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ) здатна забезпечити до 15% потреб внутрішнього ринку у борошні та крупах і зробити значний внесок у забезпечення продовольчої безпеки країни. Про це повідомив у матеріалі для «Економічної правди» заступник голови правління публічного акціонерного товариства «Державна продовольчо-зернова корпорація України» Денис Полежаєв.

За його словами, наразі корпорація продовжує закупівлю сільгосппродукції у виробників. У рамках спотової програми придбано близько 840 тис. т зерна нового врожаю на суму понад 2,8 млрд грн. З початку нового маркетингового сезону закуплено на внутрішньому ринку понад 349 тис. т ячменю, більш ніж 312,8 тис. т пшениці фуражної, близько 166 тис. т пшениці продовольчої (2-3 клас) та більше 12 тис. т кукурудзи, ріпаку та інших культур.

«Співпраця з найбільшим національним гравцем зернового ринку має низку переваг для українських виробників зерна. Насамперед, це багаторічний досвід роботи ДПЗКУ на ринку, розгалужена мережа елеваторів, сертифіковані умови для зберігання зерна, забезпечення його якісних показників, оптимальна і прозора тарифна політика, чітка система обліку», — наголосив Денис Полежаєв.

Також він додав, що протягом року на потужностях корпорації переробляється 718 тис. т зерна, виробляється 7 сортів пшеничного та житнього борошна, їх суміші, а також вітамінізоване борошно. Круп'яні заводи виготовляють 31 тис. т круп і пластівців на рік. Потужності комбікормових заводів розраховані на виробництво 163 тис. т розсипних і гранульованих комбікормів на рік.

Виконано за допомогою Disqus

+ 23° ... + 17°

Вітер

2.5м/с

Опади

0мм

Вологість

52%
Матеріали за темою