Міністр юстиції не знає про кримінальну справу проти своїх колег

26 липня 2017 48 0
Павло Петренко, міністр юстиції України
Деловая столицаПавло Петренко, міністр юстиції України

Міністр юстиції України Павло Петренко стверджує, що йому невідомо про наявність кримінальних справ Генпрокуратури проти Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, пише АgroРolit.com.

Нагадаємо, що згадана Комісія діє при Мін’юсті.

Раніше директор агрофірми «Перлина Поділля» Сергій Іващук повідомив, що звернувся з заявою в Генпрокуратуру з вимогою розібратися у справі змови між посадовими особами Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації та рейдерами.

За його словами, 13 липня він отримав відповідь про те, що Генеральна прокуратура України почала кримінальне провадження проти Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації при Міністерстві юстиції України за фактом перевищення своїх повноважень.

Міністр юстиції Павло Петренко, в свою чергу заявив, що йому невідомо про наявність будь-яких кримінальних справ стосовно членів Комісії Міністерства юстиції, яка займається реєстрацією.

«Якщо такі справи були б, то ми про це б публічно сказали. Я не знаю жодної конкретної справи стосовно осіб, які щодня поновлюють права власності громадян. Немає масових рішень суду, які б скасовували рішення Мін’юсту про поновлення прав власності представників бізнесу», — зазначив він.

Сергій Іващук також заявив, що Комісія при Мін’юсті сприяє рейдерським захопленням агропідприємств в АПК. І його компанія стала однією з жертв незаконної діяльності цієї Комісії.

Виконано за допомогою Disqus